Styrets sammensetning 

jfr. årsmøtet 11. mars 2015
 
Leder:  Frøydis MonsenKontakt: leder@nbhk.info 
Nestleder:Hege Sky MokkelbostKontakt: nestleder@nbhk.info
Styremedlem: Elisabeth BolsgårdKontakt: Elisabeth@nbhk.info
StyremedlemAnniken BilleKontakt: Anniken@nbhk.info
StyremedlemTorbjørg Helene Olsen Kontakt: torbjorg@nbhk.info
Varamedlem:  Susanne Thonrud 
Varamedlem:   Sølvi A. Åndal
 
Revisor Linda Gangstad  
Webmaster: Kontakt: webmaster@nbhk.info

Avlsråd: Kim Bellamy, Bente Bjørneset og Hege Sky Mokkelbost

Kontakt: kim.kathrine.l.bellamy@nmbu.no

Utstillingskomité:
Les mer om utstillingskomiteen her



 
Copyright © Norsk Bichon Havanais Klubb 2009-2015
Webdesign/CMS: Netthund.no